بهترین سالن زیبایی و میکاپ عروس درکرج

admin 1397-02-09 بدون دیدگاه

بهترین سالن زیبایی و میکاپ عروس درکرج

در ابتدا باید بگوییم که ما برای سهولت در پیدا کردن بهترین سالنهای زیبایی کرج ، عروس سراهای کرج و همچنین بهترین میکاپ آرتیستها و شینیونکارهای کرج اولین وب سایت راهنمای عروس کرج را راه اندازی کردیم تا عروس خانومهای کرج و البته تهران به راحتی بتوانند به بهترینهای سالنهای زیبایی استان البرز دسترسی پیدا کنند و با خیال راحت از میان آنها عروس سرای مورد نظرشان را انتخاب کنند .ما با گردآوری بهترینها در زمینه گریم ومیکاپ وشینیون عروس در وب سایت راهنمای عروس کرج و با کمک گرفتن از وب سایت برترین برندهای عروسی کشور( وب سایت عروسکو) اطمینان خاطر را برای تمامی شما عزیزان به ارمغان آورده ایم تا در زیباترین شب زندگیتان، زیباترین و شیکترین عروس شوید.

7 1 300x188 - بهترین سالن زیبایی و میکاپ عروس درکرج

همه دخترها از کودکی آرزوی پوشیدن لباس سفید عروسی، کفش پاشنه بلند سفید عروس، تاج وتور عروس، دسته گل و…را دارند که هر چه بزرگتر میشوند تبدیل به دغدغه های فکریشان میگردد و ابعاد گسترده تری را به خود اختصاص میدهد.بزرگترین و مهمترین دغدغه دختران در رابطه با تمهیدات مجلس عروسی، انتخاب بهترین سالن زیبایی و شیکترین میکاپ و گریم و شینیون عروس است.هر چه به تاریخ عروسی نزدیکتر میشوند این دلهره و دلشوره را دارند که آیا میتوانند یک آرایشگاه خوب برای خودشان پیدا کنند؟ جایی که بتوانند آنها را زیباترین عروس دنیا کند. به هر حال این مسئله مهمیست و هر دختری یکبار عروس میشود و بهتر است بگویم بار اولی که عروس میشوند همیشه در ذهنشان حک خواهد شد.دخترهادوست دارند از تمام دخترهای فامیل و دوستان وآشنایان زیباتر و جذابتر بشوند و در بهترین عروسسرای شهر آماده شوند.مژده ما به دختر خانومهای البرزی و البته تهرانی این هست : “بعد از اینکه به آرزوی کودکیتان جامه عمل پوشاندید و مشغول تهیه و تدارکات  مقدمات   مجلس باشکوه عروسی شدید، روی وب سایت تخصصی عروس کرج حساب کنید. ما با گردآوری برترینها خیلی راحت وآسان تنها با چند کلیک ساده سالها تجربه و تحقیق را در اختیار شما میگذاریم تا انتخابی شایسته داشته باشید و وقت و فرصتتان را صرف خوشگذرانی با عشقتان کنید و از تمامی لحظه های با هم بودنتان لذت ببرید چون این لحظات خیلی زود میگذرندو شما وارد مرحله  جدیدی از زندگیتان میشود وباید با بالا وپایینهای زنگی مشترک دست و پنجه نرم کنید.ما میدانیم که مهمترین چیز برای شما زیبا شدن و درخشیدن در جشن عروسیست تا بتوانید همچون یاقوتی درخشان توجه و تحسین تمامی مهمانها را به خود جلب کنید.این زیبا سازی باید به کسی سپرده شود که از هر نظر قابل اطمینان بوده و تجربه کافی و سابقه ای درخشان را در کارنامه کاری خود دارد تا هم شبی بیادماندنی برای شما بسازند و هم علاقه به دیدن عکسهایتان که تنها یادگار مانگار از این جشن دوستداشتنیست، هر بار برایتان خوشی و شادی بهمراه داشته باشد.

Untitled3 300x188 - بهترین سالن زیبایی و میکاپ عروس درکرج

برای یک انتخاب موفق ابتدا باید بدانید به دنبال سالنی هستید که یک میکاپ خوب انجام میدهد یا یک گریم خوب و جذاب !…چون این دو مقوله بسیار با هم تفاوت دارد. میکاپ(makeup) در ادبیات فارسی به معنی آرایش و پیرایش صورت با لوازم و وسایل آرایشی است. بطور کلی میکاپ یعنی آرایش صورت بسته نوع و مدل چهره و به کسی که کار میکاپ را به عهده دارد میکاپ آرتیست گفته میشود. در بعضی موارد گریم با میکاپ اشتباه گرفته میشود.بهترین تعریف برای گریم متعادل کردن چهره با انواع تکنیکهای روز دنیابا بکارگیری بهترین مواد گریم است تا برجستگیها، فرو رفتگیها، خال و جوش و…در صورت کاملا محو شود .به کسی که کار گریم را انجام میدهد گریمور گفته میشود. هدف گریموردر واقع اصلاح چهره است.گریم یک هنر ارزشمند است که در زیباسازی صورت ویا در سینما وتاتر برای شخصیت سازی به گونه ای انجام میشود که به هیچ عنوان مواد آرایشی روی چهره دیده نمیشود و اصطلاحا اینکار کاملا طبیعیست و بسیار هنرمندانه  روی پوست صورت نشسته و عمل زیبا سازی را به خوبی انجام میدهد.اینکار در آرایش یا میکاپ انجام نمیشود .در میکاپ  تنها با بکارگیری لوازم آرایشی اصطلاحا به پوست رنگ و لعاب داده میشود که البته بسته به تشخیص فرد متخصص در سالنهای زیبایی برای هر کس میکاپ یا گریم استفاده میشود.امروزه در اکثر سالنهای زیبایی با وجود هزینه بالاتری که  گریم نسبت به میکاپ دارد متقاضی بیشتری دارد و گریم در الویت اول خانمها قرار دارد .خانمهایی که در تاپیک میکاپ صورت وشینیون بروز هستند و مدلهای جدید و جذاب اروپایی را میشناسند ،  تقاضای گریم و شینیون اروپایی را از سالنهای زیبایی دارند. در نوع اروپایی گریم و شینیون سادگی حرف اول را میزند و این سادگی باعث شیکتر شدن و جذابت بیشتری در آنها میشود پس در کشور ما طرفدار بسیار زیادی دارد. در این نوع گریم سبک آرایش ملایم استفاده میشود تا عروس خانوم بعد از گذشت سالهای زیاد هر بار با دیدن عکسهای عروسیش از زیبایی و جذابیتش در شب عروسی لذت ببرد و خاطراتش را یادآور شود.

IMG 20180817 201756 485 361x368 - بهترین سالن زیبایی و میکاپ عروس درکرجIMG 20180817 201623 765 351x368 - بهترین سالن زیبایی و میکاپ عروس درکرجIMG 20180817 201647 771 368x339 - بهترین سالن زیبایی و میکاپ عروس درکرج

 

در این میان از میکاپ وآرایش جذاب ایرانی هم نباید گذشت. با توجه به اینکه ما ایرانی هستیم و رنگ پوست، چشم و رنگ موهایمان با اروپاییها بسیار متفاوت است، گریم و شینیون ایرانی گاها جلب توجه بیشتری را در میهمانیها و مجالس نسبت به گریمهای اروپایی به خود اختصاص میدهد. به نظر میرسد خانومی که یک میکاپ و شینیون ایرانی و بسیار شیک  و مدرن روی صورت و موهایش  انجام شده تمام توجهات افراد حاضر در مجلس را به سوی خود جلب کرده و به نظر میرسد با اینکار تمام زیبایی و جذابیت یک بانوی ایرانی را به بهترین شکل به رخ سایرین می کشد. او با بکارگیری  بهترین رنگها و لوازم آرایشی که توسط یک میکاپ آرتیست حرفه ای رنگ و جلوه بسیار زیبایی به چهره اش بخشیده است همچون الماسی در جمع میدرخشد و این لذت از زیبایی و جذابیتش نسبت به سایر خانمهای مجلس اعتماد به نفس بی حدی را برایش به ارمغان آورده است.در ادامه چند عکس زیبا از بهترین میکاپهای ایرانی برای شما عزیزان به نمایش میگذاریم تا از دیدن آنها لذت ببرید، انتخاب با شماست.

9 300x188 - بهترین سالن زیبایی و میکاپ عروس درکرج

12 300x188 - بهترین سالن زیبایی و میکاپ عروس درکرج

13 1 300x188 - بهترین سالن زیبایی و میکاپ عروس درکرج

11 300x188 - بهترین سالن زیبایی و میکاپ عروس درکرج

10 300x188 - بهترین سالن زیبایی و میکاپ عروس درکرج

18 300x188 - بهترین سالن زیبایی و میکاپ عروس درکرج

photo 2018 05 09 16 58 43 300x300 - بهترین سالن زیبایی و میکاپ عروس درکرج photo 2018 05 10 00 18 40 300x300 - بهترین سالن زیبایی و میکاپ عروس درکرج photo 2018 05 10 00 18 22 300x300 - بهترین سالن زیبایی و میکاپ عروس درکرج photo 2018 05 02 03 50 18 1 300x300 - بهترین سالن زیبایی و میکاپ عروس درکرج

چند نکته کلیدی که عروس خانومها باید درباره گریم ومیکاپ عروس بدانند

۲ روش اصلی و قابل استفاده برای طراحی پایه گریم و میکاپ عروس وجود دارد؛ کانتور ( تیره کردن ) و هایلایت (روشن‌کردن ) که کانتور برای  کمرنگ کردن ایرادهای صورت است یعنی قسمت‌هایی از صورت که شما نمی‌خواهید خیلی به چشم بیاید و هایلایت برای پررنگ و برجسته کردن زیبایی‌های صورت تا بیشتر به چشم بیاید.

skin perfect foundation 300x162 - بهترین سالن زیبایی و میکاپ عروس درکرج

کانتور: از سایه و رنگ ۲ درجه تیره‌تر از پوست‌تان كمك گرفته میشود. برای کانتورینگ می‌توان از رنگ‌ها و سایه‌های مات و بدون درخشندگی استفاده کرد.
هایلایت: رنگ زمینه یعنی همان فون را منهای ۲ میکنند. هایلایت هم در گریم و میکاپ و هم در رنگ موها بکار میرود.یعنی هم از رنگ و سایه‌های مات استفاده میشودو هم براق و درخشنده.

595.970 300x225 - بهترین سالن زیبایی و میکاپ عروس درکرج

چطور جای زخم، تاتو، جوش و یا ماه گرفتگی را بپوشانیم

در اینگونه موارد وپوشش دادن روی ناهنجاریهای پوستی میکاپ آرتیست از کانسیلر که یک نوع پوشاننده قوی در کار گریم ومیکاپ صورت است استفاده میکند.کانسیلرها و پوشاننده‌های مختلفی که در بازار وجود دارند  هر کدام با توجه به مواد تشکیل‌‌‌دهنده خود دارای کارایی خاصی هستند. مثلا کانسیلری که برای پوشاندن سیاهی‌های زیر چشم است اصلا مناسب پوشاندن جای زخم یا تاتو نیست یا اصلا نمی‌تواند قرمزی‌ها را بپوشاند چرا که کانسیلرهای زیر چشم حالت کرمی ‌شکل دارند و از رنگ پوست کمی روشن‌تر هستند و در نتیجه قرمزی‌های پوست را فقط روشن‌تر کرده و کاری می‌کنند که بیشتر جلوه کنند.  برای پوشاندن جوش‌ها، جای زخم‌ها و تاتوو… باید سراغ کانسیلرهایی بروید که تن زردرنگ دارند و تقریبا هم‌رنگ پوست صورت هستند.کانسیلر زیر چشم باید یک یا ۲ درجه روشن‌تر از رنگ کرم‌پودری باشد که برای پوست شما استفاده شده است. یک کانسیلر روشن با تن زرد به راحتی می‌تواند رگ‌های آبی‌رنگ زیرچشم را بپوشاند و پوست این قسمت را یکدست جلوه دهد.

21 300x188 - بهترین سالن زیبایی و میکاپ عروس درکرج

فون صورت اولین مرحله میکاپ عروس است
اول از همه  و پیش از هر کاری باید فون پوست را زد یعنی صورت را کامل با کرم‌پودر هماهنگ با رنگ پوست پوشاند و رنگ را کاملا پخش و هماهنگ کرد. فون نقش پوشش‌دهندگی روی پوست  را دارد . بنابراین توصیه می‌شود فقط در موارد ضروری و میکاپ عروس از فون استفاده شود چون روزنه‌های پوست‌  را کاملا می‌بندد و ممکن است موجب  جوش شود.
راهنمای انتخاب فون مناسب برای انواع پوستها
فون‌ها انواع متفاوتی دارند:
Pan stick   که همان فون چرب است ( بیشتر مناسب پوست‌‌های خشک)
Pan cake  که همان فون خشک است ( بیشتر مناسب پوست‌های چرب)
liquid که فون مایع با قابلیت پوشش‌دهی ضعیف است.

نکته بسیار مهم در بکار بردن فون رنگ پوست صورت است:

افرادی که چهره سفید دارند = فون را یک درجه تیره‌تر از رنگ پوست انتخاب کنند.
افرادی که چهره تیره دارند = فون همرنگ پوست را انتخاب کنند.
افرادی که صورت‌شان زرد است=  فونی که رنگ صورتی ملایمی دارد را انتخاب كنند.

22 300x188 - بهترین سالن زیبایی و میکاپ عروس درکرج

گونه 
بدون شک شما عروس خانومهامی‌خواهید گونه‌های‌تان را برجسته کنید، میکاپ آرتیست برای شروع کار با استفاده از برس گونه متوسط یا بزرگ و سایه کانتور تیره زیر استخوان گونه را رنگ میزند. توصیه آنهااین است که از رنگ برنز یا قهوه‌ای ملایم برای این قسمت استفاده شود.بالای قسمت‌هایی را که تیره کردند، هم برای متعادل کردن و هم برای اینکه گونه‌ها برجسته‌تر به نظر بیایند، هایلایت می کنند. در این تکنیک گریم بعد از تیره کردن زیر گونه سعی میشود استخوان‌های گونه را برجسته‌تر کنند، برای این کار با استفاده از قلم‌مو، رنگ براق و درخشنده یا سایه روشنی را در امتداد استخوان‌های گونه میزنند و بعد با برس خطوط  را محو  کنند.سپس رژ گونه مطابق با رنگ آرایش  صورت روی گونه زده میشود.

Untitled4 300x188 - بهترین سالن زیبایی و میکاپ عروس درکرج

بینی 
همه به دنبال کوچک کردن بینی‌شان هستند حالا بعضی با جراحی و بعضی دیگر با گریم؛ برای اینکه بینی کوچک‌تر و باریک‌تر جلوه کند،  نیز از همان سایه کانتور گونه میتوان استفاده کرد. این کار را از گوشه درونی ابرو شروع و تا انتهای هر دو طرف بینی ادامه پیدا میکند. (البته یادتان باشد، ممکن است این استراتژی برای هر صورتی مناسب نباشد. )سپس از بالا تا پایین تیغه بینی  هایلایت (روشن و برجسته) زده میشود. یادتان باشد در گریم برای بینی باید همیشه از محصولات مات استفاده شود چون به طور حتم تمایل ندارید که بینی‌تان زیاد به چشم بیاید به‌خصوص آن منطقه برجسته T مانند .بنابراین نباید از رنگ روشن استفاده کرد چون آن را درخشنده میکند و در نهایت خط فاصل بین این دو قسمت بینی با استفاده از یک قلمو محو میشود.

20 300x188 - بهترین سالن زیبایی و میکاپ عروس درکرج

گریم چشم در هر صورت بسته به رنگ و فرم چشم متفاوت است

چشم‌ها را می‌توانید در ۲ مرحله آرایش کنید. با تیره‌کردن و کانتورینگ  کار شروع میشود از سایه تیره روی چین و چروک‌ها و پلک چشم‌  بهره ببرده و خوب آنها را همرنگ ، سپس با یک قلم‌مو ناحیه زیر ابرو را هایلایت و برجسته میکنند.بطور مثال آرایش برای کسانی که پلک‌شان پف دارند: ۱) اولین کار برای  پلکی که  کمی پف دارد اینست که  باید به نوعی آن را پوشاند، توصیه می‌شود با استفاده از سایه تیره پشت پلک بالا کامل تیره شود تا پف کمتر به چشم بیاید و در نهایت سایه گوشه‌های خارجی چشم  به سمت بیرون محو شود.۲) توصیه می‌شودیک خط چشم پهن سراسری روی پلک بالا کشیده شده، یعنی خط چشم از گوشه داخلی به سمت انتهای چشم کشیده میشود و گوشه‌های خارجی را کمی پهن‌تر میکنند. همچنین برای اینکه چشم‌ها بیشتر خود را نشان دهند داخل چشم را هم خط‌چشم میکشند. خط چشم پایین را می‌توان  به ۲گونه کشید؛ یکی اینکه کامل خط چشم کشیده شود و بعد با قلمو كمی رنگ مشکی پخش شود. روش دیگر این است که خط چشم پایین را با فاصله کشیده، یعنی از گوشه داخلی تا انتها با فاصله کمی از خط مژه، خط چشم  کشیده میشودو بعد از این خط از گوشه داخلی کمی به سمت بیرون برده میشود، با این کار چشم بزرگ‌تر و درشت‌تر جلوه می‌کند.حتما بعد از گریم و سایه چشم مژه تک و دانه ای استفاده میگردد چون جلوه زیبایی به چشمها میدهد وبا زدن یک ریمل خوب و حجم دهنده کار چشمها تمام میشود.

30 300x188 - بهترین سالن زیبایی و میکاپ عروس درکرج

حالا نوبت به گریم فک وچانه است
در گریم فک،  برای کانتور، از زیر فک تا امتداد خط فک از کرم تیره‌تری استفاده میشودو این خط  تا نقطه ارتباطی فک با گردن ادامه میابد. برای اینکه این خط دیده نشود با یک قلم‌موی تمیز زیر فک و گردن را برس زده  تا یکدست شود.سپس بالای خط فک  هایلایت و برجسته  میشود و با دقت با نواحی اطرافش همرنگ میگردد اما اطراف چانه این کار  ادامه  پیدا نمیکند چون برای زیباسازی فک وچانه باید دوطرف فک پایین برجسته  شود. این قسمت بسیار تخصصی است و فقط یک گریمور ماهر قادر به هر چه زیباتر کردن این قسمت از صورت است  چون اگر تمام نواحی چانه را هایلایت  شود، باعث می‌شود چانه شما بزرگ‌تر به نظر برسد و حتی به سمت جلو کشیده شود.

726 300x169 - بهترین سالن زیبایی و میکاپ عروس درکرج

گریم و آرایش لب 

آ رایش لب می تواند به جذابیت و  زیبایی صورت اضافه و یا آن را کم نماید. نزدن رژ لب بهتر از زدن آن به طور نامرتب یا با رنگهای نامناسب است. با رژ لب میتوان فرم لبها را زیباتر و اصلاح نمود و با سایر اعضای صورت متناسب ساخت.فوندیشن یا پودر معمولا روی لبها هم زده می شود تا رژلب دوام و جلوه بیشتری داشته باشد.سپس با استفاده از مداد مخصوص خط لب اول  خط لب بالا کشده میشودکه از گوشه لب شروع و به طرف وسط ادامه می یابد سپس لب پایین  همچنین رنگ  مداد لب کمی تیره تر از رنگ خود رژ انتخاب میشود.بعد از تعیین رنگ مناسب، رژ لب   ابتدا به لب بالا و سپس به لب پایین  زده میشود. آرایش لب هم مانند تمامی اجزاء صورت بستگی به شکل، رنگ و فرم لب دارد.بطور مثال :اگر تصمیم گرفته شودهنگام آرایش  برجستگی لبها بیشتر باشد و برآمدگی آنها نیز بیشتر دیده شود بهتر است برای لب های باریک حتما اول از یک مداد لبی  که کمی پررنگتر از رژ است استفاده  شود و خط لبی دور لب اما زیر خط اصلی و البته مماس با آن کشیده میشود سپس با انگشت  یا قلمو رنگ مداد بر روی کل لب پخش میشود و بعد رژلب  زده میشود این  کارکمی لب شما را از حد معمول پهن تر نشان می دهد.اما کاری که برای برجسته دیده شدن  لب  در پایان انجام میگردداینست که با یک  مداد سفید خطی کامل و تنها زیر لب و پایین خط لب کشیده میشود. در مورد لبهای پهن و درشت لازم نیست که  خط لب  خارج از خط اصلی لب کشیده شود بلکه آن را در جای خود کشیده و رژ میزنند.فقط برای برجسته شدن آن خط سفید با مداد سفیدتنها در زیر لب و فقط وسط لب پایین کشیده میشود.لازم به ذکر است تفاوت کشیدن خط سفید لبهای پهن با لبهای باریک در این است که در مورد لبهای باریک خط سفید کاملی در زیر لب پایین کشیده خواهد شد اما در مورد لبهای پهن تنها این خط سفید در وسط لب کشیده می شود و دو طرف آن به رنگ همان خط لب خواهد بود. ممکن است در هنگام کشیدن خط  لب،  لکه و رد خط لب  روی لب باقی بماند، از یک اسفنج یا دستمال نرم برای جلوگیری از این مشکل استفاده میشود و به سادگی  گریمور با دست آزاد خود مقدار اضافه را از روی لب پاک میکند.برای زیبا شدن لبها ابتدا لب را با رژ لب مناسب رنگ کرده ووسط لبها را از رژ کمرنگتر پر میکنیم .میتوان برای جلوه بیشتر از برق لب یا رژ لب براق ویا اکلیل استفاده کرد.َدر ادامه چند نمونه از نحوه بکار بردن و استفاده درست از رژلب را مرحله به مرحله ملاحظه میکنید.

شینیون عروس

میتوان به جرات گفت زیباترین و جدیدترین شینیونهای عروس در سالنهای زیبایی کرج و در بهترین عروس سرای کرج و بدست شینیونکارهای حرفه ای که نام این سالنهای زیبایی در وب سایت عروس کرج درج شده است به نحوه خیره کننده ای انجام میشود آنچنان که تحسین حاضرین در سالن را به همراه دارد.چند نمونه از شینیونهاو همچنین میکاپ شینیونهای بینظیر این هنرمندان چیره دست را که در  سالنهای زیبایی کرج  و بهترین عروس سراهای کرج  مشغول بکار هستند را برای شما عزیزان به نمایش خواهیم گذاشت.

photo 2018 05 09 16 55 48 300x300 - بهترین سالن زیبایی و میکاپ عروس درکرج Untitled 4 300x188 - بهترین سالن زیبایی و میکاپ عروس درکرج

photo 2018 05 02 19 11 30 300x298 - بهترین سالن زیبایی و میکاپ عروس درکرج photo 2018 05 09 16 56 03 300x300 - بهترین سالن زیبایی و میکاپ عروس درکرج photo 2018 05 09 16 56 25 300x300 - بهترین سالن زیبایی و میکاپ عروس درکرج photo 2018 05 09 16 56 31 300x300 - بهترین سالن زیبایی و میکاپ عروس درکرج7 3 300x188 - بهترین سالن زیبایی و میکاپ عروس درکرج99 300x188 - بهترین سالن زیبایی و میکاپ عروس درکرج  photo 2018 05 09 16 55 33 298x300 - بهترین سالن زیبایی و میکاپ عروس درکرج photo 2018 05 10 00 18 10 300x300 - بهترین سالن زیبایی و میکاپ عروس درکرج photo 2018 05 09 16 57 08 300x300 - بهترین سالن زیبایی و میکاپ عروس درکرج 0 300x188 - بهترین سالن زیبایی و میکاپ عروس درکرج

روی چند مدل عروس دو مدل میکاپ و شینیون انجام شده.ببینید چقدر نوع بکارگیری میکاپ و شینیون در زیبایی مدلها ماثر است پس در انتخاب سالن زیبایی خود دقت بیشتری داشته باشید.

6 300x188 - بهترین سالن زیبایی و میکاپ عروس درکرج Untitled 1 1 300x188 - بهترین سالن زیبایی و میکاپ عروس درکرج Untitled 177 300x188 - بهترین سالن زیبایی و میکاپ عروس درکرج88 300x188 - بهترین سالن زیبایی و میکاپ عروس درکرج